top of page

מה אנחנו עושים

א.י. בקרה וטכנולוגיה בע"מ, בעלת מוניטין ותיק של יותר מ30 שנות שירות ומכירות בתחום האוטומציה ומכונות ממוחשבות לעיבוד מתכת. לחברתנו יש צוות מכירות וצוות שירות עם ניסיון של יותר מ-30 שנה בתעשית המכונות לעיבוד שבבי ואוטומציה בישראל.

חלקי חילוף & אביזרים

החברה ידועה במחלקת השירות בעלת הידע הייחודי והמקצועי ביותר!

ברשותנו מלאי חלקי חילוף יוצא דופן ובית מלאכה לשיפוץ ספינדלים ומגברים.

אנו תומכים בלקוחותינו בתכנון ועיצוב פתרונות טכנולוגיים לייצור כלים, מסועים, יכולות דפינה וכל בעיה טכנולוגית תכנונית אשר נתקלים בה בשלבי הייצור.

פתרונות Turn-Key

החברה שלנו מציעה את האפשרות לתפעול פרויקטים מרכזיים מ-א' עד ת'! על מנת לתת ללקוח את הייצור המהיר ביותר, בדרך היעילה

והמשתלמת ביותר שקיימת בשוק הישראלי. תן לנו ולשותפים העסקיים שלנו לעזור לך כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

ייעוץ ותכנון אסטרטגי

רווחיות בעסקים יצרנים היא דבר נזיל ביותר, שינוי ולו הקטן ביותר בתהליך הייצור יכול להפוך פרויקט בינוני לריווחי ביותר. מתוך צפייה ושיתוף פעולה עם עסקים יצרניים רבים, יש ביכולתנו לתרום לתכנון אסטרטגי מקצועי מקיף תוך צמצום עלויות ומניעת כשלים עתידיים בתהליך הייצור.

שירות & אחזקה מונעת

הצוות שלנו מיומן ומודרך על ידי היצרנים עצמם. ועל כן, מקצועי ומסור בתמיכתו הטכנית. מקצועיות זו בתוספת מלאי חלקי החילוף המגוון ומעבדת האלקטרוניקה המתקדמת - מיצרים סינרגיה של פתרונות מיידים כדי להבטיח את המשכיות הייצור המהירה ביותר במפעל הלקוח.

מכונות עיבוד שבבי

Home: Feature

האוטומציה כבר כאן!

חברת א.י. בקרה וטכנולוגיה בע"מ, שמה לעצמה כמטרה להוות מודל לחדשנות טכנולוגית בתחום השיווק והשירות של קובוטים ומכונות ממוחשבות לעיבוד מתכת.

כמו כן, היא הסוכנות הבלעדית בישראל של מספר יצרנים מובילים בעולם העיבוד השבבי. אנו מתמחים בפתרונות טכנולוגיים יצירתיים, ועושים הכל כדי לפתור את הדרישות, הצרכים והדילמות של לקוחותינו, החל משלב התכנון הראשוני ועד לפתרונות TURN KEY

<script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start':
new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0],
j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src=
'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f);
})(window,document,'script','dataLayer','GTM-52LMK5D');</script>

המותגים שלנו

היצרנים המובילים בעולם

hanwha-logo-1-640-204.png

החברה הדרום קוריאנית Hanwha מתמחה בעיצוב וייצור של מחרטות CNC swiss type.

Hanwha נוסדה בשנת 1953 והינה החברה הגדולה בתחומה בדרום קוריאה כיום. Hanwha מציעה מכונות אשר קוטר החיתוך שלהן נע החל מ -7 מ"מ.ל - 38 מ"מ ומגוון של 4-11 צירי חיתוך. 

Hanwha ידועה בהצלחתה וגדילתה המהירה, וממוקמת כמספר 3 בעולם במכירותיה בעולם כולו.

wele-logo.gif

Wele Taiwan הוקמה בשנת 2007. החברה הוקמה במשותף על ידי TOYODA יפן, המחזיקה 40% ממניות החברה. החברה מייצרת מרכזי עיבוד 3, 4 או 5 צירי חיתוך מתקדמים. Wele Taiwan מייצרת מגוון רחב של מכונות קטנות, כמו גם מרכזי עיבוד גדולים מסוג  מכונות הגשר. כמו כן ישנו קו של מחרטות אנכיות. 

החברה משווקת בארה"ב ובאירופה תחת המותג TOYODA.​

takisawa_logo.gif

Takisawa Japan  הוקמה ביפן בשנת 1922, החברה מתמחה בייצור מחרטות. מאוחר יותר, החברה החלה בפיתוח מרכזי עיבוד ממוחשבים מתקדמים. Takisawa Japan  מייצרת מכונות עם צריח אחד, או צריחים מרובים ו2, 3, 4 או 5 צירי חיתוך.

TOS LOGO.png

מאז הקמתה, TOS KUŘIM  מציגה טכנולוגיות חדשות הלכה למעשה, שם החברה מזוהה בעולם עם אמינות, דיוק ואיכות לאורך שנים רבות.

החברה מייצרת מרכזי עיבוד אופקיים, מחרטות אנכיות, מכונות תכליתיות ובהתאמה אישית ללקוח.

Logo-Promac-JPEG.png

Promac איטליה מייצרת מרכזי עיבוד מתקדמים של 3, 4 או 5 צירים עם ייעוד מיוחד ליצירת תבניות וחלקי תעופה. Promac מציעה אפשרויות רבות של מרכזי עיבוד קטנים ומכונות גשר גדולות.

logoTOSV.jpg

TOS VARNSDORF החברה הותיקה נוסדה בשנת 1903.

החברה מתמחה בייצור מכונות כרסום אופקיות, מרכזי עיבוד אופקיים, ומכונות בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. המכונות מאופיינות בביצועים גבוהים, תכנון ומבנה מתקדמים, לפיהן מאפיינים אלה הם תוצאה של הניסיון הרב והמוכח של מהנדסים מקצועיים. המכונות של TOS נמכרות בשווקים התובעניים ביותר בעולם. כיום הגדול שבהם הוא גרמניה, צ'כיה, פינלנד, פולין, רוסיה. כמו גם במדינות אחרות.

argo N logo.JPG

חברת Argo Lih-Chang Taiwan מתמחה בייצור ועיצוב של כרסומות ידניות (קונבנציונאליות).

עד כה נמכרו למעלה מ10,000 מכונות ברחבי העולם. בכדי להציע את השירות הטוב והמתאים ביותר ללקוח ארגו הגדילה משמעותית את ליין מוצריה. 

החברה מייצרת כרסומות שונות בגדלים שונים ומתאימה את מוצריה לצרכי הלקוח באופן פרטני. 

Home: Client

א.י. בקרה וטכנולוגיה בע"מ הוקמה בשנת 1997 והיא אחת מהחברות המובילות בישראל למכירה ושירות למכונות ממוחשבות לעיבוד מתכת.

 

חברת א.י. בקרה וטכנולוגיה בע"מ, שמה לעצמה כמטרה להוות מודל לחדשנות טכנולוגית בתחום השיווק והשירות של מכונות ממוחשבות לעיבוד מתכת. כמו כן, היא הסוכנות הבלעדית בישראל של מספר יצרנים מובילים בעולם ה-CNC. אנו מתמחים בפתרונות טכנולוגיים יצירתיים, ועושים הכל כדי לפתור את הדרישות, הצרכים והדילמות של לקוחותינו, החל משלב התכנון הראשוני ועד לפתרונות Turn-key.

 

א.י. בקרה וטכנולוגיה בע"מ ידועה במחלקת השירות בעלת הידע הייחודי והמקצועי ביותר. המכיל מהנדסי אלקטרוניקה ומהנדסי מכונות מוכשרים, מקצועיים ומנוסים.

מחלקת השירות שלנו תומכת בלקוחות מהשלב המוקדם ביותר באמצעות התקנה של המכונה, והדרכתם המסורה והמדויקת של מפעילי המכונה או האחראים על התהליך.

 

אנו מחזיקים במלאי מגוון של חלקי חילוף ומעבדת אלקטרוניקה מתקדמת, כמו גם בית מלאכה לתיקון מכלולים  מכאניים.  הצוות שלנו מיומן ומודרך על ידי היצרנים עצמם ועל כן, מקצועי ומסור בתמיכתו הטכנית. מקצועיות זו בתוספת מלאי חלקי החילוף המגוון ומעבדת האלקטרוניקה המתקדמת - מיצרים סינרגיה של פתרונות מיידים כדי להבטיח את המשכיות הייצור המהירה ביותר במפעל הלקוח.

 

א.י. בקרה וטכנולוגיה בע"מ, בעלת מוניטין ותיק של יותר מ 20 שנות שירות ומכירות בתחום המכונות הממוחשבות לעיבוד מתכת. לחברתנו יש צוות מכירות וצוות שירות עם ניסיון של יותר מ-30 שנה בתעשיית העיבוד שבבי בישראל.

פרופיל

החברה

Home: Inner_about

צור קשר

ת.ד.53189 תל אביב מיקוד  61531

  • YouTube
  • LinkedIn
  • facebook
  • googlePlaces
Home: Contact

Your details were sent successfully!

Home: GetSubscribers_Widget
bottom of page